Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Torry #28866 üzenetére

    az a baj ezzel, hogy nem lehet rábizonyítani. lehetett a posta is. én így jártam gamer365-ön. elküldtem egy srácnak egy játékot, asszem dark sector volt talán, teljesen hibátlan állapotban. erre ír hogy törött a lemez, adjam vissza a pénzt, meg ő karate tanár és jön a tanítványaival és lever :DDD
    mondom álljunk már meg, én hibátlanul küldtem el, nem-e a postás bácsi belegyűrte a postaládába és eltört (nekem volt, hogy könyvet rendeltem, és az állatja belehajtotta a postaládába :W ). azt mondja nem hinné, biztos én akarom átverni. mondom kérdezd már meg a kb. 40-50 üzletemből, hány embert vertem át. egyet sem.
    felajánlottam neki hogy akkor visszautalom felét a vételárnak, de még így is én voltam a korrekt meg a hülye, nem kellett volna egy fillért sem adnom neki, nem az én hibám a törött lemez, de annyira lehordott a létező összes fórumon, hogy nem tudtam mást tenni :(
    még asszem ide a ph-ba is beszemetelt...

    jobb a személyes üzlet természetesen, csak legtöbbször a jó üzletek 100km-ekre vannak egymástól...

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák