Hirdetés

Aktív témák

  • engusz

    veterán

    Zavvi fejlemények. Ugye már írtam, hogy december 11-én feladtak egy Forza 3 Unlimited játékot. Még mindig nem érkezett meg, semmi hír róla.

    Nem bírtam ki, írtam nekik, hogy derítsék mi a harci helyzet - gondolván, hogy majd utánanéznek. A válaszban csak annyit írtak, hogy várjak január 11-éig, hogy utána eltűntnek tudják nyilvánítani a csomagot. Mivan?

    Kértem tőlük szépen, hogy nézzenek utána, mert hát bárhogyan is adták fel, valami nyomon követés kell, hogy legyen. Erre azt felelték, hogy a Royal Mail, akivel dolgoznak, nem ad ilyen lehetőséget.

    Utolsó levelemben kérdeztem tőlük, hogy van-e lehetőség (akár magasabb szállítási díj mellett) olyan csomagküldést választani, amin nyomon lehet követni. Ezt elutasították a játékok esetében. De ha nagyobb dolgot rendelek, akkor igénybe tudok venni ilyen szolgáltatást. Kösz.

    Most ott tartunk, hogy se játék, se pénz. Bánatomban belefutottam egy alig használt, 1 éves Microsoft kormányba. Egyetlen Deák Ferenc volt az ára.

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Aktív témák