Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz MegalodonS #90612 üzenetére

    Igazából egyikkel sem lenne gond, ha kicsit kontrolláltabb lenne a dolog. Pl. mondjuk nem értem igazából anno az inscription-el tök jól működött ez a trait rendszer, miért kellett ezt kinyírni. Mikor Tauri-s Cataclysm után átjöttem eredetire, és megláttam mit műveltek a proffokkal a BFA-ban, hát eléggé lelombozott. Miért kell olyan dolgokat szétbarmolni, amik addig tök jól működtek és volt is értelmük? Totál faék leegyszerűsítettek mindent, meg szinte minden mögé RNG mechanikát raktak. Totál bullshit az egész komolyan. Ez rohadtul nem tetszik a mostani WOW-ban. Nem csodálom hogy sokan visszamentek inkább Classic-ozni, komolyan. Kíváncsi leszek a Shadowlands-ben milyen újabb grindolós baromságok jönnek majd, mindenesetre.

    A másik ami felcsesz: A Shadowlands ára: 39.99€... Ha játékból szeded ki az árát, 3 tokennel pont nem lesz meg. mivel 3x13 = 39€ lenne ugye, és a kieg 39.99€-ba kerül, kell egy negyedik token is, amiből viszont 12€-d megmarad és kb. semmit nem tudsz vele kezdeni max venni egy nyomi petet... Miért nem úgy találják ki az árat hogy ne basszanak ki a játékosokkal?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák