Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Lirion #73001 üzenetére

    Pugokról volt szó, arra reagáltam én is.
    És nem azt írtam, hogy nem számít mennyire jó a dps. Azt írtam, hogy ha válaszhatok egy jó, de nem odaillő (ranged kéne és ő melee vagy melee kéne és ő ranged, vagy X utility kéne de neki nincs), illetve egy közepes, de odaillő (megfelelő role, utility, felkészültség, stb.) dps között, akkor az utóbbit fogom választani.
    Illetve csak tisztázás végett: közepes = tudja a taktikát, nem áll bele minden szarba, megérti mit mondok neki, csak az elméleti max dps 80%-át hozzá és nem 90%-át, mint a jó.

    Tigerclaw
    Top100-ért küzdesz? Akkor úgyis van legalább 1 altod ami ugyanolyan gearben van, mint a mained és úgyis az alapján viszed, hogy az adott fightra melyiknek jobbak az utilityjei. Ha egy fightra se viszed a monk tankot, az nyilván jelzi hogy nem oké valami, de ettől még nem lesz használhatatlan.

    Ha nem top100-ért küzdesz, akkor az esetek 99%-ban nem azért fogtok wipe-olni, mert monk tank van, hanem mert:
    a) a player nem elég jó az adott kaszthoz (esetek 95%-ban ez a helyzet)
    b) healerek nem elég jól használják a kasztjukat (vagy nincsenek rendesen összehangolva a healerek)
    c) rossz a taktika (vagy rosszul van kivitelezve)
    d) ha olyan a fight, gyenge a dps és/vagy plusz munkát ad a tanknak

    Ha nem mythicről beszélünk, akkor meg 100%, hogy nem a monk tankon múlik a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák