Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz Fandango #67790 üzenetére

    Ha maradsz ezen az LFR only vonalon, akkor teljesen kár a Legiontől bármit is várnod, ugyanolyan csalódás lesz, mint a WoD, hiszen a játék egy közel élvezhetetlen részét fogod csak továbbra is játszani. Elvileg Legion-ben több lesz a szóló tartalom, szóval +2 hónap wod-hoz képest, ha azokat szereted; illetve azt ígérik lesz színvonalas 5 fős is (újragondolt challenge mode, ez ígéretes lehet end game-nek is, nekem ez az irtsuk lóhalálában a trasht, meg ugráljunk sziklákon, invis potion... nem volt a kedvencem). Július közepén jön a prepatch (új rotációk, profok...), ilyen szempontból pont rosszkor időzítettél (vagy sokkal inkább a Blizz, mert ugye elég nyilvánvaló volt, hogy a film ilyen érzéseket fog majd kiváltani, erre a nagy semmivel várja a live verzió az embereket, na mindegy, ők tudják, hogy ez nekik mennyire lett volna fontos, egy open béta már simán elég lett volna ahhoz, hogy lekösse a felhype-olt tömeget, sőt egy kétlépcsős prepatch is, még ha az elsőben nincs is más, csak mondjuk az új transmog rendszer).

    Akinek fix idős raidezésre nincs lehetősége, annak jó hír, hogy Legion elején megint jó lesz a pug (content elején mindig életképes ez a felállás, hiszen ilyenkor ilvl=skill, és mivel nincs overgear, ezért nem is lehet carry-zni senkit, ergo, aki rossz, az gyorsan lebukik és repül a teamből, a maradék viszont egy ilyen kirostálásos/team evolúciós módszerrel, gyorsan összehoz egy elég komoly színvonalú raidteamet, nekem pl. mind HM-ban, mind BRF-ben előbb lett meg a curve, mint a realm 7. legjobb guildjeinek, ami egyértelműen jelzi, hogy kiegészítő elején elképesztően jó progress opció a pug, egészen addig, amíg nem nyílik meg a mythic; CM-ből kell első héten beszerezni a kezdőlökést, pár komolyabb CM item meghívóként működik a jobb pugokba.

Új hozzászólás Aktív témák