Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz Lajtorja #61224 üzenetére

    A harmadik hajó fázist már nem lehet olyan egyszerűen skippelni, mint régen. Kétszer is láttam a saját szememmel időben triggerelt last phase mellett hajó fázist indító sorkát... normális raid pont emiatt már nem is próbálja meg a skippelést...

    "Attól, hogy furnacen (ami a közhiedelemmel ellentétben nem egy AoE fight) valaki beleken 300k-t attól nem lesz magasan kvalifikált játékos" - valóban nem attól vagyok az, de azért mutass egy hasonló startert... egy ilyen starter nem úgy készül, hogy találomra nyomkodja az ember a hotkey-ket... ha olyan könnyű lenne, akkor valószínűleg nem menne a nyáladzás a 250k-s startereken altered-time-on... de semmi gond, előtted a lehetőség, hogy linkelj valami hasonló logot:D mert addig azért ez eléggé csak levegőbe való beszéd. Egyébként, hogyha tudnál logot olvasni... akkor láthadnák, hogy a single trg priority list első targetjén (Bellows Operator a gyengébbek kedvéért) is 1%-kal a rajtuk második helyezett hunter fölött vagyok 360k-s aoe dps mellett, a másik operatornál még nagyobb a különbség. Na erre varrjál gombot.
    Ja és még bevittem egy bombát is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák