Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Szép jó reggelt mindenkinek.:)

    Végre elkezdődött az igazi játék. :K Tegnap csatlakozhattam a Warhammer éllovasaihoz, akik az achievementeket gyűjtik guildünk számára. Lenyomtuk a Lich Kinges instákat, hogy meglegyen egy újabb öcsi. Mivel a karakterem és a felszereléseim szintje még hagy némi kívánnivalót maga után, így egyelőre csak a háttérből segédkeztem, de amint jobban összekapom magam, remélem érdemben is bebizonyíthatom, mit tudok.

    Viszont a csapatunk tagjai minden elismerést megérdemelnek, sokat segítettek és aprólékosan elmagyarázták, hogy mire figyeljek egy-egy bossnál. Mivel még nekem a BC utáni insták teljesen ismeretlenek, így gyakran nem tudtam, mit kell csinálni, szerencsére a többiek segítettek a küldetésekben is. Ráadásul össze is dobtak nekem három Embersilk Bag-et a kifarmolt cuccokból, ami nagyon jól jött, mert már kezdett szűkös lenni a helyem. Nem beszélve arról a több, mint 1000 aranyról, amit összeszedtem a lootolt tárgyak eladásából. Szóval, ha esetleg olvassa ezt valamelyikőjük, akkor itt is szeretném megköszönni. :R

    A bevételnek köszönhetően végre megvehettem a gyorsabb repülési skillt, ami kell a Netherdrake küldetéslánc folytatásához. Ma reggel el is ugrok Outland-re, hogy elkezdjem kifarmolni a szükséges reputációt. ;) Délután újabb instákba megyünk, úgyhogy végre elértem oda, amit szeretek a játékban. TS-en, guildtársakkal nyomjuk folyamatosan az instákat, nekem ezt jelenti egy MMORPG. Később, ha felfejlődök, részt vehetek a nagy raid-eken is, már alig várom, hogy ott legyek. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák