Új hozzászólás Aktív témák

  • Kirir

    tag

    Tönkrement a gépem, most a bátyám gépét használom. Ezzel is volt probléma, kellett vegyek egy új VGA kártyát, ami tegnap meg is érkezett: Sapphire Radeon HD 7850 2GB. Letöltöttem a legújabb drivert a gyártó honlapjáról. A saját régi merevlemezemet csatlakoztattam ehhez a géphez. Elindítottam a wowot, a beállításoknál alkalmaztam az automatikus beállításokat, majd megnéztem egyesével, szinte mindent maximálisra állított be, hurrá. Beléptem a karakterválasztó részhez, semmi probléma. Majd kiválasztottam az egyik karakteremet, végig megy a betöltő csík, betöltött a játékba, majd az egész kifagy. Több különböző karakternél is megpróbáltam, sőt még új karaktert is csináltam. Éjszaka letöltöttem a wowot eme gép eredeti merevlemezére. Akkor is ugyanaz a probléma, sőt most már nem is látom a karaktert a játékba, hanem a töltőképernyő csíkja amit végigért kifagy. Kínomban újratelepítettem az operációs rendszert is, de a jelenség megmaradt. Úgy kifagy, hogy csak a gép áramtalanításával tudom megszüntetni. Próbáltam az interneten keresni hasonló probléma leírást és megoldást, de eddig nem találtam. Kikapcsoltam a hangot, a grafikai beállításokat levettem mind minimumra vagy ha van lehetőség akkor kikapcsoltam, de hiába. Az előbb még egyszer beléptem és az összes grafikai beállítást minimumra raktam, a felbontás is a legalacsonyabb. Különböző karakterekkel különböző területekre próbálok belépni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák