Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    válasz -conrad- #411 üzenetére

    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a dodge milyen módon működik?
    Ha azonos szintű emberek esetén nekem 50% dodge-om van, akkor ha pl 10 szinttel nagyobb nálam az illető, akkor neki nagyobb esélye lesz belém ütni? Tehát a dodge értékem ellene nem 50% lesz?


    így van. ha 10 szinttel nagyobb az ellenfeled, akkor nemcsak hogy az 50% sem 50%, hanem még a jóval nagyobb fegyverskill miatt sokkal nagyobb esélyben kapsz be +sebzést és/vagy critet.

    Arról jutott eszembe, hogy láttam a videót frostshockon, és elég durva a 105,95%-os dodge..
    [link]
    Őt egy 70es meg tudja ütni?


    nem, őt nem megüti egy 70es, hanem azonnal agyonb@ssza :DDD az a 24 dodge rating semmit nem ér egy 70es ellen :DDD

    Mekkora lol lenne, ha be tudna sétálni a fővárosokba. ha csak meele őrök vannak, és ellenük is ekkora a dodge akkor no problem.

    egy 1%-nyi esély mindig van. és ha már 50 őr csapkodja (és ugye hamar összehúz annyit a szintkülönbség miatt) akkor igen hamar megfekszik. meg elég, ha a közelben van egy 30as szintű mage, és növel kettőt a wand-skilljén :DDD

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Új hozzászólás Aktív témák