Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz Rav66 #1968 üzenetére

    Én nem olyanon kezdtem(PVE), aztán 2-3 hét után átmentem olyanra, ahol megölhet. (PVP)
    Nem kell annyira félni tőle, mert nem az megy, hogy 0-24-ben ott ülnek a hullád mellett és levernek, bár néha van ilyen, de nem ez a jellemző. Inkább úgy képzeld el, hogy nagyrészt (persze nem 100%ban) veled egyszintű ellenféllel akadhadsz össze a közös területeken, ott meg kipróbálhatod magad. Amig kis szinten vagy jellemzően olyan helyen fogsz questelni ami nem közös terület, itt akkor tudnak csak megtámadni, ha te mész nekik. Ha nem bántod őket akkor em tudnak megütni. PVP szerverek mozgalmasabbak, mindenképpen érdemes szerintem azon kezdeni. (pvp-ről nem tudod pl. pve szerverre másolni a karaktered, viszont a jobb klánok nagy része pvp szerveren van, he a jövőben ilyen terveid is vannak)
    Keress olyan szervert, ahol sokan vannak magyarok az nagy segítség. Az első hsz.ban van link, hogy a ph-sok hol játszanak.
    Bloodscalp, Ragnaros, Xavius, Twisting nether, ezeken a szervereken van sok magyar - azaz ezekről tudok én.

Új hozzászólás Aktív témák