Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    amúgy most új projektbe kezdek. megnézem, mennyire ütös melee harcost lehet faragni a lockomból.

    tekintve, hogy egyetlen melee képességem sincs a sima autoattack-on kívül, és hogy a clothos cuccban ritka ami +APt ad, a fő hangsúly az enchantokon és a socketes tárgyakon lesz, meg a trinket/neck/finger itemeken.

    offhandbe firestone fog kerülni, ennyi csalást engedélyezek magamnak.

    fejesnek egy 3 socketes cloth lesz, rajta ez az enchant: [link]

    fegyvernek egyelőre a scryers exalted fegyver lesz [link], még nem tudom, milyen enchant lenne rá a legjobb. talán crusader? ha meglesz a keepers of time exalted, akkor esetleg lecserélem arra a tőrre.

    vállasra ez az enchant kerül: [link] csak még vállast nem tudok, mi legyen. tudnátok mondani valami socketes cloth válast? (a frozen shadow vállasomat nem áldozom be erre a célra)

    nacira a +30 stami +10 agi kerül, bár még nem tudom, mi lesz az.

    na és amiben segitséget kérnék: milyen gemeket pakoljak a socketekbe? meg gyűrűket/nyakláncokat is ajánlhattok, főleg 5man és repus dolgok érdekelnek.


    szerk: nevar, szerintem ugyanúgy van a huntiknál is. legalábbis nem látom annak az értelmét, hogy egy alapvetően ranged kasztnál belenyúljanak ilyesmibe, mikor alig melee-ztek.

    [Szerkesztve]

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Új hozzászólás Aktív témák