Keresés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz emre #8244 üzenetére

    Látták, csak nem mertek rámenni, végül nyertük a kört, mert 3-4 perc anyázás után elindult. Most meg megöltem egy IS4-et, többen lőttük én kb 30%-ot sebeztem le róla összesen :C kár hogy utána 1 hitelt egy arty... :W

    [ Szerkesztve ]

  • bullseye

    addikt

    válasz emre #8244 üzenetére

    volt már rá prec. megkértük őket, hogy ki ne hagyják...

    tegnap az Abbey. ketten (Stuart + T28) tartjuk a vár fő folyosóját 4-5 ellen (SU85B, Hetzerek, M3Lee, Pz III), segítség sehol, egyszercsak megjelenik mögöttünk is két ellen...
    kérdeztem, a T. bázison kempingezők hogy a rákba nem látták ezt? Kiderült AFK-k mind a ketten, csak az elején bemozogtak takarásba, hogy ne legyen feltűnő... szőnyegbombázást kértünk rájuk.

    Másik jópofa eset Loewe noobként a Lake-nél, bal folyosót védtük vagy öten Tigris 2, Jagdtiger, IS-3, stb. jöttek sokan, de egyenként, szétlőttük a felét, maradék visszavonult, Tigris megkérdi támadunk 3ra? Igen, igen, igen. Ő be, én utána, bent két hasonló kategória oldalt, szétspricceltünk, hogy csak szembe lőhessenek, és vártuk a többieket, pláne, hogy mögöttünk ott maradt egy gyenge kis KV3. A másik 3 megijedt tőle (fejenként 1 lövés lett volna), visszahátrált, minket ledaráltak... ha bejöttek volna, mi lehet, hogy akkor is meghalunk, de ők szinte sérülés nélkül kilövik a maradékot, és mehetnek tovább. inkáb megvárták, amíg meghalunk, aztán betámadtak megállva a tetőn, hogy a távolabbi TD-k is lőhessék őket. Senki nem értette, miért vesztettünk...

    [ Szerkesztve ]

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Aktív témák