Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • scavy

    tag

    válasz Werewolf20 #37518 üzenetére

    Na ezekről beszélek anno énis, megmagyarázhatatlan, vagy hitbox bug egyszerűen nem érzékelte a dmg-t, vagy nem tudom. Jagpdz egy kalap barna híg fekáliával egyenlő sajnos, nekem is volt, örültem is hogy nem kellett vele sokat húzni. Érdekes.

    Új peccs orosz verziójához: akkor én jó helyzetben vagyok, mivel KV-m is van, rajta kb 130.000 xp vel, és csak az s-51 spg és a kv1s nincs kifejlesztve, minden más igen, de akkor hagyom is azt rajta. Plusz az IS-4 et se váltom le addig, nem is hiszem hogy lenne 6 millióm az IS-7 re májusra amúgysem, ráadásul így mind2 hevi ágon lesz majdnemhogy két tier X -es tankom. Picit irigykedtem most a T34-T30 tulajdonosokra az aktuális peccsnél, de így ez megnyugtatott, bár hozzá kell tenni ezt az infot már tavaly nyáron is mondták, azóta sincs belőle semmi.

    Amúgy valaki írhatna majd ezekről az új skillekről, meg magáról a rendszeréről infot, hogy mégis hogy mint muzsikál. Valami 22 új képesség lett, néztem is őket, emberenként lehet variálni, de jónak tűnik.

    Végezetül nem tudom ki tweakeli még rajtam kívül a lowfps miatt, de kár hogy most az egész textúrapakkot meg minden trükközgetést lehet újra csinálni az update miatt, kicsit döcögős ez.

Aktív témák