Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz bullseye #5619 üzenetére

    Most belémkötsz bazmeg.
    Egy.
    Nem publikálok mert nincs tehetségem hozzá és amihez nem értek azt nem erőltetem mint sokan az írott és online médiában.
    Már nem emlékszem pontosan mikor volt a guru eladása, valamikor a kétezres évek elején,na onnantól jött a zsírozott szakadék effektus amit még pár évig követtem már szigorúan csak könyvtárból egy fillér rááldozása nélkül addig rendszeres olvasójuk voltam még mindig megvannak a pincében komplett évfolyamaik sok évre visszamenőleg.
    Sikeresen elküldték lecserélték, a tehetséges tagjaikat dilettáns amatőrökre, lesüllyedtek a CHIP magazin bulváros színvonalára,
    Kettő.
    Ha figyelnél nem csak megsértődnél, (csak nem guru szerkesztő vagy?) akkor a WoT-al kapcsolatban csak azokról mondok véleményt amivel mentem eleget, hogy a kb 6+k csatából leszűrt tapasztalataimmal próbáljam cáfolni a hülyeséget.
    Aki értelmesen próbált kérdezni azzal soha nem voltam lekezelő csak az alapból fikázókkal vagy az orbitális baromságaikhoz ragaszkodókkal.
    Három.
    A nívós lemezmellékleten szereplő játék a Torchlight amiről kb. sejtheted a véleményemet.
    Négy.
    Pont leszarom, hogy te mit gondolsz rólam.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák