Aktív témák

  • babferi

    tag

    válasz Balesz1899 #49125 üzenetére

    Nah egy kis reagalas a T-50-2 dologra. Minden tanknal vannak erdekes dolgok nemcsak ennel , csak ennel joval szembetunobb . Meg akinek nincs csak az utalja meg fikazza , higgyetek el nem egy habostorta vele minden jatek. Nekem van es gyakran hasznalom is , nekem bejon. DE! Pl. oke , hogy a legmozgekonyabb meg legfurgebb tank talan , de amelett , hogy papir , minden bekapott loves ( mar ha nem oneshotolnak ) critical is szinte egyben ! A legujabb patchek ota gyakorlatilag minden 2. loves sebez csak , nagy tankokon van ugy , hogy annyi se ! Es ha kilonek a javitas 9k ! Szerintem nagyon jol hasznalhato tank , de igen csak esznel kell vele lenni , mert ez mar nem T-50. Meg akinek nincs csak arra emlekszik , hogy o nem tudta eltalalni az istennek se sosem. En meg azt mondom erre , hogy az esetek kisebb reszeben tudok kozel kerulni artyhoz mert rogton szetkapnak. En foleg mar nem is erre torekszem , spottolok , tamogatok inkabb , mert ezzel nem erdemes csak ugy berontani az ellen koze .

    [ Szerkesztve ]

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Aktív témák