Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz biggamer #2982 üzenetére

    Ez egy példa a balf**z random csapattársakra, nem pedig virkir hülyeségére. :)

    A láthatóságban és alapjában véve is vannak nagy bugok a játékban. Én nem azt mondtam, hogy bugtalan a játék, sőt, azt mondom nagyon is bugos. :DDD
    Mellesleg általad említett dőlafadenemlátomatankot jelenséggel én is találkoztam már, de ezt egyszerűen megoldottam: hopp meglőttem és már láthatóvá is vált! :) Ez megint olyan dolog, hogy ha nem így lenne beállítva, hanem mondjuk ez esetben észrevetted volna a tankot, akkor meg az lenne a gond, hogy nem tudsz egyes tankokkal érvényesülni, mert a "csipa" tankok messziről leszednek, amiket hiába látsz, neked szar az ágyúd pontossága.
    A láthatóság és felderítés rejtelmei tényleg érdekesek, ott tuti vannak nagyobb gondok, de még mindig egy béta játékról beszélünk. Manapság hány játékot írnak meg úgy, hogy kidobják a piacra, egy bugtenger, mégis besöpörnek annyi pénzt, hogy rengeteget, aztán kezdődik a bugok javítása (jobb esetben) millió számra jönnek a patch-ek.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Aktív témák