Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    Miért kedvelem ha Heavy TOP tank vagyok. Két vicces történet.

    1. Elindulunk Karelian, de 2 perc múlva csöngetnek: E-75--öt leállítom a keleti oldalon a feljáró elött egy szikla fedezékében.
    Sajnos nem tudok visszajönni, mondom ez bukó...
    De 5 percnyi AFK után a lányom odaül és a nyomkodja az egeret, a fiam meg röhög rajta.
    Csak utólag tudom meg, hogy 2 tankot kilött úgy hogy meg sem mozdult. Az ellenfél mindenki mást kilött, de az E-75-el nem bírtak és inkább otthagyták, elhaladtak mellette foglalni.
    Egyedüli túlélőként Acélfal és pozítiv Kredit.

    2.
    Tigris II-vel 2. TOP tank vagyok Abbey pályán és mivel 3 nagy Arty van semmi sem számít elven a keleti folyóson (tunel?) előre megyek.
    Na.. ott egy M6A2E1 prémtankkal találkozom. Kilövi mellőlem a suppártáló Type59-et, de én meg hiába lövőm alul, testét, tornyát... semmi.
    Próbálok cselezni, hogy oldalbakapjam, de közben megérkezik neki is egy falka támogatás.
    Nagy nehezen kilővőm (11 találattal!), de addigra rengeteg sebzést kapok csak úgy durognak a lövedékek- bang,bang, buff!- , és még az Artyk is megszórnak... hullanak az embereim, motor/toronyfutómű/lőszer elszáll. Nem bírok elvánszorogni fedezékig.

    Sajnos nem jött segítség és 65 találatot kapok kb 5 tanktól és 3 Arty-tól:[link]

    Asszem ez a 65 a rekordom.... acélos ez a Tigris II.

Aktív témák