Aktív témák

  • bozont

    veterán

    Ezzel a BL-9 ágyúval már egész élvezetes lett az IS3 és a második tornyot+lánctalpat feltéve meg elég mozgékony is lett. A túlélési arányom is gyorsan 16%-ra a 4%-ról. :C

    A legutóbbi csata Karelián is egész izgalmasra sikerült. Nagyon úgy nézett ki, hogy veszíteni fogunk, mindét csapat főereje jobbra a nagy hegy felé indult el. Ott szépen leamortizálódott a mi csapatunk, ketten maradtunk egy Type 59-el, a bázison egy arty, a másik oldalon balra egy másik T59+T28. Már csak 400 életem maradt, ráadásul az ammorack is sérült volt, így lassú volt az újratöltés is. Én már kezdtem feladni hisz ketten maradtunk 7 ellen (köztük egy T28 full hp-val ami szemből elég pattogós tud lenni), ráadásul a bázison megjelent egy med. Szerencsére az arty sikeresen megölte, de őt meg az ellenség tüzérsége azután. egyedüli szerencsénk az volt, hogy nem egyszerre rohantak le, hanem szépen egyesével vagy párosával, némelyik már fél életen volt csak. Gondoltam ha nem is élem túl, a másik páros már az ellen bázisánál jár, le is kapták az arty-t, de még egy Panther is volt ott, ami elég sokáig feltartotta őket. Végül is az ellenséges T28 maradt már csak életben, amit már nem nagyon akartunk piszkálni (bár kicsit már megtépáztuk), nekem is 49 életem maradt csak és 50% felett járt a foglalás. Ő még próbálkozott egy rohammal, szerencsére korán tüzelt és ellőtt felettem, én még bele tudtam lőni egyet, 14hp-ja maradt, de pont befejeződött a foglalás, már nem tudtam leszedni. Tetszett, hogy egyik arty sem szólt bele igazán a játékba, sem a miénk, sem az övék nem lődözött arra az oldalra ahol a nagy csata volt. Szinte minden én szedtem le (összesen hetet, de véletlenül egy bajtárs scout is az áldozatom lett), mert a T59-et vették észre előbb és rá szegeződött a figyelmük, közben én meg oldalba/hátba kaptam őket.
    Kíváncsi vagyok mit szólhattak a másik csapatban, szerintem már ők is elkönyvelték a győzelmüket, de itt a példa hogy a túlzott elbizakodottság nem vezet jóra. :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák