Aktív témák

  • grunge

    addikt

    válasz Eagle16 #1370 üzenetére

    Túl sokszor lepattog akár a shermanrol is a cumo. nagyobb oroszokkal meg sűrűn előfordul hogy lesebzem 2-5%--ra, onanntól meg lepattog minden. Mindezt az L71-el. Múltkor egy T-44-el harcoltam, kettő darab százalékra szedtem le, mire ő egy találatot vitt be. onnatól 6 pattant le róla, holott egészen eddig a pontig kapta rendesen. mindegy volt hogy hátba, vagy oldalba lövöm, lepattant. 25m-en belül vívtuk az egészet. még meg is jegyeztem neki, hogy van neki egy magical shield-je :) a hetedik lövés azonban már nem kimélte. eddigre persze a lézer vezérlésű artyk épphogy nem lőttek csak ki. néha van vele egy-egy nagyon jó köröm, de ennyi a tigris. k*rva lassu is szegényke. Úgy tudom az "normál" 88as 1km-ről 99mm páncélt ütött át 30 fokos becsapódási szög mellett. Az L71, meg a 75-ös Panther ágyú még jobbak voltak. Nyilván nem lehet ezt betenni a játékba (?) de néha eléggé röhelyes szituációk adódnak. :)
    Vk3001P-vel 600az átlag xp-m, avval nagyon élveztem a dolgot. volt hogy a sima 88-assal egy lövéssel kiszedtem egy t-44est, melynek vagy 40-50% élete volt. fronpáncélba kapta. :)

    [ Szerkesztve ]

    159 SW 1.9 jtdm <3

Aktív témák