Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Stigma.HC #9616 üzenetére

    Randomban lehet is velük darálni. Még nekem is megy E50m-el, pedig én aztán nem vagyok valami pro..

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stigma.HC #9616 üzenetére

    Hehe, mit nem gondolnak az emberek. Én olyasmit olvastam, hogy lesznek több négyzetkilométeres pályák (vagy csak 2). Ott viszont tényleg csak medek harcolnak majd nagy részt (legalábbis annak lesz értelme), azok közül is csak a BatChat, Leo 1, Oбъект 140 trió.

    (#9618) Taragas:
    látom nem tudsz olvasni
    A hsz azon részét az első mondatodra válaszoltam, egyébként elolvastam a high tier szót is.

    (#9620) kicsitrash: Oké, de mi még mindig nem a játék mechanikájáról beszélünk, hanem az abban lévő tankokról. :) Egyébként igazad van, de ha azt behoznák, az teljesen szétverné a játékmenetet. Az IS-7 esetében arra is próbálok kitérni, hogy jelenleg az egyik legrosszabb T10-es tank, a nagy átlagsebzésén kívül semmi előnye nincs. Lassan úgy mozog mint az IS-4, a frontját minden belövi, az oldala pedig néha úgy érződik, mintha még az E5-énél is gyengébb lenne, olyan szögekből lövik be. A pontosságot és az célzásidőt még úgy-ahogy el lehet viselni.

    A KV-1S meg egy ipari hulladék, talán majd a 100 milis csővel jobb lesz.
    - - - - - - - - - - - - -
    Azt hiszem itt lett elegem a CW-zésből, goldokodom azon, hogy mától befejezem és hétfőn kilépek a smurfs-ből. Félreértés ne essék, a klán jó, de annak semmi értelmét nem látom, hogy ennyi időt, kreditet és statot fordítsak a semmire. A HHR-ben legalább gold járt érte, volt ami lelkesítsen, és ott még nem is volt kötelező mindig menni, volt annyi ember mindig fent, hogy csak egy csapat összerakásáért ne kelljen a platoon-jaimat mindig otthagyni... Plusz a Company szó hallatán végigfut a hideg a hátamon (közben megáll kétszer pihenni), márpedig egyre jobban erőltetik azt is. Na de ezért szerintetek érdemes a fenti 3 "értéket" pazarolni? Ha nem CW-znék, szinte biztos, hogy most minden T10-es tankommal kb 100-200-al több lenne az átlagsebzésem. Egyébként jó kis klán a SMRFS, aki az én fenti nyűgjeimtől eltekint, annak főleg. Ahogy nézem ma meg is szereztük az első területünket, 120 gold-os.

    Találtam egy klánt... If you know what I mean. ;] Ha tényleg kilépek, bizony isten ide adom be a jelentkezésem. Nem érdekel milyen gyenge játékosaik vannak, nekem akkor is kell az a logo és az a 4 betű a nevem mögé. :))

    - Figyeljétek a honfitársak szeretetét a chat-en :D

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák