Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #18008 üzenetére

    Sarcasm?

    (#18022) Runo: Ez mind szép és jó, de ahogy nézem sebezni nem sikerül vele olyan jól. Mit szeretsz benne? Tényleg nincs semmi használható előnye.

    (#18027) jozefgucci1: Ha arty-val játszol ezen nem érdemes csodálkozni, akár azt is mondhatjuk, hogy megérdemled. Legszívesebben hátraköttetném az összes artista fél kezét, amíg ezzel a típussal játszik, úgysincs szüksége, csak az egyikre. ;] De legjobban annak örülnék, ha az ellenkező kezükkel tudnának csak játszani (pl jobb kezesek bal kézzel, vagy fordítva).

    Amikor a hsz-ed írtad, a tököm tele volt az arty-kkal, pedig nem játszok lassú tankokkal. Medium tankban is elkapnak, hiába vagyok menet közben. Sőt el sem kell találniuk, elég ha mellém lő, már az -800 HP. Prokhorovkán is úgy kell össze-vissza mozogni, mintha táncolnék, különben vége a körnek.

    (#18031) Flayer: Sajnálom, ha egy hétig nem írok, hamar összegyűlik rengeteg megválaszolandó hsz. És mit vettél? :)

    (#18109) diegho: Ilyen célzásidővel és pontossággal az a löveg nem való light tankra. Viszont a Walker Bulldog baromi jó, bár nekem a T37 jobban bejön, mert az nem megy T10-be.

    (#18120) h1mpi: Egy Töltésgyorsító, egy Vert Stab, egy átképzett Vezető és Rádiós. Egy normális löveg (76 mm M1A2), egy 520 lóerős Ford GAA kifejlesztése, legalább 2x ennyi sebzés és egy jó leosztás. Remélem segítettem. ;)

    (#18175) csapee: Lehetséges, még gold sem kell hozzá. Nagy átütést rollolt az RNG, és/vagy ő pedig alattad volt, és kisebb volt számára a hasad döntöttsége.

    (#18195) Djuree: Hány kecskéért/tyúkért/disznóért adod ide? :DDD

    (#18200) Runo: Na figyelj te macska mutasd a kezed, hagy verjek rá! :D

    (#18203) Djuree: Nekem a 7/1, a Leo PT A és a sokak által utált Lorraine 40t is jobban bejött nála.
    - - - - - - - - - - - - - - -
    - T-44 4382 sebzés
    - Tudtátok, hogy a T8-as medek igazából T10-esek, amik szarul vannak címkézve? A legkisebb tierű match, amit kaphatnak, az a 10-es.
    - Keresd a hibát | ez a kép is hozzá tartozik

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák