Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Dobi 562 #7027 üzenetére

    Ezt te megtartottad, annyira jó? :) Amúgy grat.

    (#7037) Taragas:
    "Nem akarok celeb lenni"

    :C

    (#7038) Dobi 562:
    Ezért tartok én ilyen egoista hős szakasztársat (mi így hívjuk, ne kérdezd, miért) és így van 69%-os a win rate-em AC Mle. 48-al. Ez nagy részt olyan körökből jött össze, ahol 2x 50 100 + AC volt az összeállítás. Ilyenkor az esetek 80-90%-ában top tierek voltunk és a csaták ~75%-át nyertük. Ez működött 2x SU-122-44 + VK3002-vel is (21/21 T7), és 3x-os T5-össel is. Ez az ő elmélete, hogyha hárman mennek platoonba azonos tierrel, akkor szinte csak top tierek vagyunk. Bár ez lehet nem pont így van, szokott kalkulálni a tank típusokkal is (gondolom az MM súly miatt). Míg a 3x-os T8 francia platoon-nal kedvező volt a tier, addig ha a harmadik tag 50 100-ról T-44-re váltott, egyből gyakrabban dobált T9-10-be. Fogalmam sincs mi lehet ez, de érdekes.

    (#7041) kirjak: És akkor most jön az, hogy te leszel Taragas 2, mert addig botolsz amíg IS-4-et nem találsz? ;] Bocs, ezt nem hagyhatom ki.

    (#7071) Dobi 562: Kezd már unalmas lenni az M103, rég elment a lelkesedés, mint amikor még csak T122 volt rajta. Márpedig ha az E5 is ilyen papír és lassú lesz, akkor az is az IS-4 sorsára jut (nem, ezt nem szidni fogom, hanem az is a garázsban fog porosodni.) Viszont az E5 legalább néz ki valahogy, már ezért megéri kihúzni.

    Más:
    IS-2 4300 dmg
    AC mle. 48 nehéz carry, 5 percen keresztül azt hittem, hogy veszni fog. Ilyen, amikor az ember pont jókor vesz prémet. :)) Mondjuk ez nem az előbb említett klántárrsal volt, hanem egy másikkal.
    Én ma a T-34-85-tel nem bírtam nyerni, hiába sebeztem nagy részt 2000 körül. Mindenesetre egész jól hozta a pénzt így prémmel és 30%-os bónusszal.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák