Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz galervin93 #42834 üzenetére

    Nyilván vannak rossz napok és hibázok de ennél felkészültebbek érzem magam bármilyen napról legyen is szó.
    40-50% -ra még ha nehezen is de sikerül visszatornázni azt az egy-két rossz döntés következményét de mikor még pislogni sincs időm, na az a gyanús és ezt csatáról csatára, bármilyen típussal vagy tierben.
    Két három nap szívás aztán minden ok megint, hozom a magam átlagát. Megfejthetetlen.
    Nem tudom ki melyik oldalakat nézni már ha nézi én ezt vagy ezt szoktam.
    Azt látom/érzem hogy ha lassan is de minden fontosabb paraméter növekvőben csak a wr ragadt be 49-50% közé. Tehát úgy gondolom hogy magam részéről mindent megteszek még ha benne is van egy-két csúnya bukta de összességében nem vagyok akkora bot hogy ilyen, alázó napokat sikerüljön összehoznom mert épp rossz napom van. Jó nem a wr % érdekel hanem a sorozat bukta valahogy nem adja a "have fun" érzést.
    Na mindegy, jól eset sírni kicsit és mára talán már kegyelmet kapok. (délután 3/3 nyerő volt)
    Köszi mindenkinek aki hozzászólt és megpróbált segíteni!

    E-75 kifejlesztve bár pénzem nincs rá még akciósan se de elgondolkodom a vételén.
    T-32 szintén de inkább megpróbálom a Szovjet med ágat húzni.

    Esetleg érdemes a Cseh VI-ra (T-25) rámenni ebben a hónapban?
    IV-nél tartok, gondolom sima ügy lenne és ahogy olvastam sokan szerettétek míg a következő 7-8 már szenvedős.

Új hozzászólás Aktív témák