Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    Csak én játszok úgy a wot-tal, hogy nem különösebben érdekel, hogy mit változtatnak, milyen dolgokat eszközölnek, mit vesznek ki, mit tesznek be, még a WN8-at is leszarom, mert csak egy jót játszani jövök fel? Igen, én is megnézem a változtatások listáját minden alkalommal, hogy képben legyek, de ennyi. Nem rágódom rajta, nem keletkezik felesleges gyomorsavam, nem verem a nyálam és a seggem a földhöz, nem mutogatok ujjal senkire, nem szidom az ukrán fejlesztőket (LOL), nem élvezkedek az AW-ra, nem fröcsögök, mert elrontanak/javítanak egy tankot.
    Nincs csőlátásom, szerintem nem csak a ruszki tankokat buffolják, tudom, hogy nem csak négy térkép van a játékban, azt is tudom, hogy ha belő az arty, akkor az javarészt az én hibám, vagy hogy ha mellélövök, akkor az a játékmechanika miatt van, tudom hogy nincs olyan, hogy szopóág, tudom mikor kell abbahagyni, tudom, hogy az aranylőszer a játék része, tudom, hogy miért nem spotolnak fel/spotolok fel valakit, tudom, hogy nem manipulálnak semmit, el tudom ismerni ha hibázok, még segítek is másoknak és tudok röhögni a bénázásaimon.

    Biztos bennem van a hiba.

    Lehet, jobban élvezém a játékot, ha tudnám, hogy a fehéroroszok fővárosa Ukrajnában van, hogy az arty minden esetben képes belőni, mert csal a játék, hogy a szopórolleren csak én gurulok, ha tudnám, hogy E100-zal a kempelés a kifizetődő, hogy a víz adja a legnagyobb camót, ezért belegurulok, ha tudnám, hogy a piros vonal a pálya szélén csak azért van, hogy a fizető wg bérencek megölhessenek, ha tudnám, hogy az aranylőszert csak a prémium fiókosok vehetik meg vagy hogy a ruszkikat mindig buffolják a németeket meg csak nerfelik, ha tudnám hogy semmit nem fejlesztenek csak verik a botkormányukat hawaiin, ha tudnám, hogy a repesszel mindig lehet sebezni ezért azt kell lőni, ha tudnám hogy a flankelés bázisvédelmet jelent, hogy a végsebesség növelésétől gyorsabb leszek az emelkedőn...

    Ha ezeket tudnám lehet jobban élvezném a játékot. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák