Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz wwenigma #28981 üzenetére

    Javaslom, hogy tanulmányozd az ellenfelet! Sokat segít abban, hogy ne csak karcolgatni tudjad őket. Én még elég kezdő szinten állok, de azt már én is tudom, hogy az "információ: hatalom". IS-el tIX ellen menni elég esélytelennek tűnik a dolog, de ha megtanulod a weakspot-ok helyét és az RNG is melletted áll, akkor nem lehetetlen szép találatokat bevinni nekik. tIX ellen bevitt 1500 sebzés már elegendő ahhoz, hogy ne legyen veszteséges a csata, kapjál XP-t is és még a WN8-ad is rendben legyen. Arról nem beszélve, hogy minden ilyen csatában vannak veled azonos tier-ben harcoló ellenfelek is, akiknek a kiiktatása nem kell hogy nagy feladat legyen. Persze mindezt csak óvatos duhaj módjára szabad csinálni, mert ha szemtől szemben találod magad valamelyik tIX-cel, akkor igen hamar mehetsz a garázsba...

    Más: IS-3-mal van esélyem a StugIV HT-15 teljesítésére? IS-sel 4500 fölé nem tudok menni, valahogy nem akar pattintani (vagy én rontok el valamit folyamatosan). Ha az IS-3 esélyesebb, akkor rászánnék némi freeXP-t a kifejlesztésére...

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák