Aktív témák

  • Taragas

    aktív tag

    válasz freelancer #16535 üzenetére

    Én kipróbáltam test szerveren, szal tudom mire kell számítani, viszont én nem vártam meg azt. Ezért újítottam be a T34-re, hogy legyen egy új faxa farmolós tankom. Miután ma mentem pár kört vele, a garázsba belépve az első dolgom a pz4 eladása volt. Pedig mentem vele 1200 meccset, de ebben a formában(amilyen lesz) szerintem meg fognak szaporodni a kv1-es farm tankok tier5ben, és a pz4 átmenet lesz a Vkra, tehát eltűnik a csatamezőről. Még jó hogy az orosz vonalnak akartam amúgy kövinek nekiállni.
    Amúgy szép és jó, hogy gyorsan céloznak a német tankok, meg hogy a 75-ösök pattanója megnő, de könyörgöm, még a nyamvadt pantherre is a 88-ast raktam mert az a dupláját sebzi, és sokkal eredményesebb voltam vele, szal vagy növeljék meg az alap 88-as áthatolását vagy pontosságát, vagy a 75-ösök sebzését. És ahogy nézem tier 10es német hevikre is ráférne, hogy az ágyúikat újra kalibrálják, ugyanis azóta eltelt egy év, hogy behozták az e-100-ast, és megszaporodtak tier 10ben az új erős páncélzatú tankok, pontosabb ágyúval, nagyobb áthatolással. Vagy tévedek?

    Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

Aktív témák