Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Tényleg ennyire szar a KV-4? :F az ok hogy egyáltalán nincs döntve (pedig elől a felső rész meg van) de van amikor fullos KV-3-mal (vagy fullos T-43-al is volt) hogy pattantam a KV-2 tornyáról, vagy akárhonnan, amikor nem a szélét találtam. Nagyon szidták a T-43-mat is pl egyik szakasztársam is utálja, pedig tök jó kis tank. A fullos löveg töltési sem annyira vészes, van KV-1S-em D-2-5T-vel, aminek "csak" 15 másodperces a töltési ideje. Az átütés is bőven elég lesz, asszem 2 mm-rel jobb a ZIS-24-é a BL-9-énél, azt meg, hogy százzal kevesebbet sebez, túlélem. A KV-3-nál 12,5 LE jut egy tonnára körülbelül, erre meg 11,05 LE, ami így elméletben viselhető, a KV-1-nek pl csak 8,96 LE/t, ha azt nézzük, hogy minden tank felfüggesztése teljesen le van terhelve. Na majd meglátjuk. :D Még kb 27k xp, meg egy kis pénzgyűjtés, aztán kifejlesztés fullra, utána mondok véleményt. ;]

    CptMisi: Lazán jobb a SU-100, 132 átütés T6-ba nagyon kevés. :( Én is itt szenvedek ezzel a szar 3001P-vel, persze addig elviselhető, amíg a szorzót leszedem róla. :K

    Más: tetszenek így elsőre az angolok, lehet kéne még vennem még pár helyet, bár már így is legalább 7 vonalat viszek. :P KV-3, KV-1S, VK3001P, T-44, Grille, SU-85 (100-as még csak kikutatva), AMX 13 75 (kikutatva, de nincs pénz, mint a SU-100-ra), T1 HT, és végül, de nem utolsósorban B1. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák