Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    Magyarázza el nekem valaki, hogy mi értelme van egymás után megdögleni egy tetves átjárónál, mikor látják hogy ott nem fognak átjutni??? És még az 5. tank is megpróbálkozik vele... Hihetetlen! :W

    Legalább kreditben nem volt bukó... 5700 sebzés...

    --------------------------------------------------------------------------------

    Tegnap olyan csatáink voltak Árpival, hogy ihaj! Volt pár olyan csata, ahol gyakorlatilag csak ketten csináltunk sebzést és killt.
    Fishersman's Bay-en egyetlen med sem ment a dombra vagy balra, mind bement a kikötőbe. Ezt a csatát ketten hoztuk Árpival, mert a bal oldalunkat ledarálták és a medjeink sem vitézkedtek (összesen 11 kill), megtisztítottuk a kikötőt, közben elfoglaltuk a dombot, közben egymás seggét védve kilődöztünk a bázisunkat foglalókat is...

    Krelián szintén nem mentek a medek a dombra, ellenben egyenként elhullottak a felső útvonalon. Mi Árpival a domb útvonalán mentünk, azért sikerült kiosztani Tiger P-vel 4000 sebzést, a végén egyedül maradtam 6 ellen. Bukta.

    Sand Riveren, 2 vagy 3 killel vezet a csapat mikor kilőnek mindkettőnket. Hiába pingelem, hogy a hátam mögül lő minket két med, le se sz@rják. Ellenben úgy rontanak egy lesebzett IS-re, mint cicák a gombolyagra. Ezután a szélrózsa minden irányába szétszélednek. Egy IS-8 a védő bázis fölött a beugrónál keresi az enemy arty-t, aki mellesleg be van spottolva a bal felső sarokba... Lassan azért rájön, megindul 4-szer! mellélő egy helyben álló lórinak 50m-ről... Közben egy Chaffe egyenként kiírtotta a 7-8-as medjeinket... 5-6 killel zárt a tier 5 scout tank... No comment. :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák