Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Nekem kifejezetten tetszik a 8.0. Kipróbáltam egy tucat tankot, a francia ht 8-9-10 nagyon bejövős, eszméletlenek. Pont jól jön melléjük a reload parancs. Az új orosz TD-k közül eddig még csak a 9-10-est volt időm kipróbálni, mindkettő eszméletlen, nem részletezem tovább, mindenkinek ki kell próbálni őket. Papíron a 7-8-as sem néz ki rosszul, gondolom azok is vannak olyan mozgékonyak, mint a 2 legnagyobb. Tetszenek az új medálok is, remélem utólag meg lehet kapni a 10 kill-ért járót majd. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, az az, hogy pont ezen a héten lett meg a T-54, és az a fölösen kidobott 20k xp-t, plusz időt már nem kapom vissza. MBP nem nagy cucc, a Churchill olcsóbb, jobb. Úgy látszik valaki megint kisírta, hogy kapjon HP-t az E-100, kicsit meglepett, amikor láttam, hogy már 2700 HP-ja van. Néha el lehet tévedni az új pályákon az átrendezések miatt (néhol pozitív, néhol negatív), plusz ez a megvilágítás is cseppet fura.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák