Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Iron Funeral #62313 üzenetére

    lejárt a szerk idő
    (#62313) r1E3S3E7T A centurionodon 4 skill van. Az a gond megint összemosódnak a dolgok, mert ahogy írtam 3-4 skillnél már elfér a BiA, bár ez sem lehet általános szabály, mert azért 3 skill sort általában össze lehet rakni specifikusakból. 4.-től viszont már általánosságban is kijelenthető, hogy ok a BiA.

    Volt tankom, ahol negyediknek raktam csak be a BiA-t. Azért paráznak sokan,hogy nem aktív a fejlesztés alatt, de az van ugye, hogy csak a töltőnek, rádiósnak fogynak el a normális skilljei. 3 skill sorba belefér nekik gyakorlatilag az összes használható és teljesen mindegy, ha ott van negyediknek egy inaktív BiA nekik, az máris -200 arany, de ha nem számít az arany, akkor meg valamit adni nekik, majdnem mindegy mit. A többi 3-4 legénynek meg tudok találni olyan képességet, ami használ és lecserélhető BiA-ra persze arany ellenében, ha kifejlődött.

    A lényeg viszont az, hogy ilyen módon nekem van 2-3 specifikus, az adott tankot és a játék stílust hatékonyan támogató skill minden legényen. Az alap kérdés mindig az, hogy vajon egy általános, de egészen minimális hatás a fontosabb vagy specifikus, jól összeválogatott skillek segítenek a többet? Szerintem mindenki érzi, hogy mi a helyes válasz. Az sem igazán érv, hogy a ventivel, mert a ventinek magának is van hatása, nem kell ahhoz BiA, független tőle, hogy ventit rakjál a tankra. Csak az van ugye, hogy annyira keveset használ a BiA önmagában, hogy azért erőltetik a BiA + Venti párosítást, mert úgy már 4,6%, ami már talán észrevehető, vicces amúgy, ha belegondolsz ennek a logikájába.

    Szerintem a WG pontosan ezért találta ezt így ki. Nagyon komoly legénységet már nem szabad csak aranyért resetelni.

Új hozzászólás Aktív témák