Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz odrif #24202 üzenetére

    Néha tényleg dühítő, ha egy "nagy tankban" a vörös játékos a mi csapatunkban van, de higgyétek el, akkor amikor az ellennél vannak fel sem tűnnek, csak győzelem után egy "Na végre" gondolattal már lépünk is tovább a következő csatába.
    Tudom, hogy ez egy csapat alapú játék lenne, de nem véletlenül van odatéve a "Random" jelző is. Ha egy összeszokott bandával akartok játszani, ahol "Összedolgozás" is van században vagy szakaszban kell menni.
    Többször látok én is olyat, hogy mi mazsolák elhullunk sec-perc alatt, míg a csapatunkban lévő szakasz 3 tagja elkezdi megenni az ellent. Saját csapat 4 Ellenfél 8-ról a szakasz megnyerte a csapatunknak a csatát. Természetesen ez fordítva is így van; volt már, hogy sikerült elhúznunk 6-2-re aztán egy kis idő múlva már 9-9 volt a meccs végül buktuk 11-15-re. Én ilyenkor, ha kilőtt vagyok megpróbálom végig mozizni a meccset, hogy legalább egy-két tippet kapjak, mit, hogyan csinálnak mások.
    A másik dolog, mivel nem feltétlen a csapat miatt kapok XP-t és Kreditet elsősorban, így a lehető legtöbbet próbálom sebezni. Vagy volt olyan is, hogy 9-es és 10-es tank volt a csapat fele, (én nem vagyok túl ügyes), tudtam, hogy sebezni őket nem tudom ezért IS-3 -al mentem előre spottolni, lett belőle 2-3000 spot meg sebzés 600 körül. Buktuk ugyan a csatát de többet kaptam így is, mintha csak spot nélkül a 600-am lett volna.
    Aztán persze befigyel az is, hogy felspottolódok az elején és hirtelen bekapok 3-4 lövést aztán 30 sec után jön a kilépés vagy mozizás lehetősége.

    A szeparáció szerintetek miért lenne jó? Aki kinövi az alacsonyabb osztályt -> feldobja a játék a "nagyok" közé, ahol a megszokott játékstílus már nem fog működni, ezért folyamatosan vereséget szenved -> romlik a stat-ja, -> ergo, visszadobja hozzánk, mazsolákhoz, ahol újra bejön szinte minden neki, és így fog ingázni folyamatosan. Ekkor pedig tényleg bizonyítottnak látja a "szopóág" fogalmát, mert a jók között szív mindaddig, amíg vissza nem sorolja a játék.
    Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a helyén kellene ezt a Játékot kezelni, nem pedig élet-halál harcként felfogni. Ha nem akarjuk, hogy a csapattagok miatt kelljen idegeskednünk, be kell tölteni egy offline játékot és nincs aki miatt "klaviatúrát vagy egeret törnénk".

    Bocsánat (én még többekhez képest újonc vagyok, 8.5 óta játszom csak), de nagyon zavar, hogy a korábbi jótanácsok, tanítgatások, tippek (pl. Nyunyu, emre, Diegho, GrooveHero, Enzolord, stb.) helyett folyamatosan csak a sírunk-rívunk-ot olvashatom a topikban. Ha kérdeztem eddig, nagyon sok jó tanácsot kaptam segítőkészen mindenkitől, de mostanában tényleg már csak erről szól a játék, hogy ma szopóágam van brühühü, kiírom a topikba? Pl.: Jano_77, stb. mostanában semmi mást nem ír csak ilyeneket, ez szerintem off-topikba való (vagy még oda sem).

    Sokkal inspirálóbbak azok a posztok, amikor valaki összehoz egy számomra elérhetetlennek tűnő 4-6 ezer sebzést és letöltve a replay-t csak ámulok. Egy "újoncnak" többet segít, mintha csak azt látja, hogy na a többieknek sem megy, mert a csúnya WG kiszúr a játékosokkal.

    Nem akartam senkit megbántani, megsérteni ezzel az írással, csak azt szeretném, ha kicsit visszatérne a régi mederbe ez a topik.

    Wot nick: sebijani1982

    Jó vadászatot mindenkinek a továbbiakban is. :R

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

  • Angel1981

    veterán

    válasz odrif #24202 üzenetére

    "Például az 50% alatti játékosokat csak az eu2-re, az 50% felettieket csak az eu1-re lehetne beléptetni és talán a játékélmény is megmaradna."

    Ezzel két gond van.
    1. Az EU2 szerver elfüstölne, az EU1-en meg 10 percet kéne várni, hogy elinduljon a csata. :D

    Ezt kezdetben, később pedig:

    2. Hogy lehet egy adott szerveren belül mindenki 50% alatt vagy 50% felett? Ha valaki valahol nyer, ott másvalaki veszít, ez ilyen egyszerű. :)
    Egy idő után rengetegen 50% + / - 0.05%-on állnának, és folyamatosan azt kéne nézegetniük, hogy melyik szerverre léphetnek be....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák