Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #203100 üzenetére

    Elklépzelhető, hogy a megfogalmazásom akkor nem a kislexikonoknak megfelelő volt, de akár elhiszed akár nem - és a többi haverod - nem leckéztetésnek és lenézően írtam, amit írtam! A való életben is vannak gonjaim azzal, hogy ha mondok vmit vkinek, az másként értelmezi, mert ahogy a pszichológus is mondta, nem mind1 a csomagolás. Én meg nem figyelek a csomagolásra, csak arra, amit beleteszek. Az pedig az, amit gondolok és nem kezdem el becsomagolni pillecukorba, mert attól még ugyan azt gondolom. Vannak, akik pont emiatt kérik ki a véleményemet, mert tudják, hogy a frankót mondom - még ha az rá nézve nem is túl pozitív, viszont vannak, akik megsértődnek ezen.
    Most is csak azt tudom mondani, hogy eszemben nem volt kioktatni, lenézni vagy bármi hasonló, csak a T92 az egy light a T92 HMC pedig az arty. Ez akkor is így van, ha ez a szövegkörnyezetből kiderül és mindenki tudja, hogy arty. Befejeztem, mert úgy látom tök minegy hogy mit írok, mondok csak fekete seggű lehetek, mert rám vagytok állva, amiért őszínte és szókimondó vagyok.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák