Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Dobi 562 #194753 üzenetére

    Én a Progetto-t azért nem nevezném OP-nak, mert nem lehet olyan agyatlanul játszani vele, mint a Defenderrel. Tény, hogy a legjobb medek között van, de tudni is kell vele játszani.

    ***

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dobi 562 #194753 üzenetére

    "Egyebkent a tier 8 a premium tankokrol szol, ha Stauffenberg kollega akar penzt kolteni akkor tudnank ajanlani tobb tankot ebbol a tierbol."

    Túlzás, hogy akarok pénzt költeni, szerintem drágák ezek a tankok, simán elkérnek egy AAA játéknyi pénzt egyetlen szaros tankért (amire aztán semmi garancia, hogy később is használható lesz). Szóval ha lenne megint trade-in akció, simán szabadulnék az AMX CDC-től.

    Egyébként nem kell feltétlenül szarrá páncélozni egy medet, hogy számomra élvezhető legyen. Nekem az egyik legnagyobb kedvencem a T20 volt régen. Ott ugráltam a heavy csapattársak körül, flankeltem és ha egy-egy maflást bekaptam még nem dőlt össze a világ. Utána a Pershing már jobban igényelte az észjátékot, de már akkoriban is az volt a baja, hogy nagyon határeset volt a penetration prémium lőszer nélkül (sőt sokszor még az is pattant a fenébe), igényelte az ellenség oldalba támadását, csak ehhez nem volt túl mozgékony, de egy dombvidékesebb mapon szépen el lehetett vele darálni. Mióta ismét játszom, még nem vittem ki, de el tudom képzelni mire lehet elég egy mai leosztásban.

    (#194763) KISDUCK: Nem vagyok egy nagy TD játékos, az amerikai forgótornyosok még bejöttek, de anno a T25/2-nél elhalt ez az ág, már a maga idejében sem volt túlzottan szerethető és nem volt már türelmem kifarmolni a következő tankra elég XP-t. Most már még szarabb neki. Svéd vonalon anno bent voltak már a TD-k, de inkább érdekelne a medium és heavy vonal.

Új hozzászólás Aktív témák