Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Viktoár #184120 üzenetére

    Faceit leépülőben van. Régebben naponta 3 ladder volt amiben 1-2 csatát ha játszottál akkor kaptál mindegyik ladderen olyan 50-100 pont körül. Így jól lehetett farmolni a faceit pontokat. Sajnos én lusta voltam és egy idő után abbahagytam. Jelenleg csak 1 ladder van. Nehéz már ingyen pontokat szerezni és kevés is a játékos, aki most kezdené el annak nem ajánlom a faceit-et. Nekem van már sok pontom, jelenleg 1000 aranyat tudnék belőle beváltani, de még gyűjtök inkább hozzá, hogy a 10 ezres csomagot tudjam kiváltani.
    ESL-en lehetett még jól aranyat szerezni, de az teljesen megszűnt. Mint ahogy a profi wot csapatok is szűnnek meg folyamatosan és már a világbajnokságot sem szokták megrendezni. Az e-sport része gyakorlatilag most halott a játéknak. Aztán ki tudja bármikor felélesztheti a wg ezt a részleget is csak előbb magát a játékot kéne gatyába rázniuk ...

    [WoT espot jövője 2018-as cikk]

    (#184121) @Khaosz55:
    E4 a legrosszabb. Badger jó ha kedvez neki a pálya, lassú a csata és nem lő az arty. A v4 a legjobb faltörőnek, de már nem annyira op mint a nerf előtt volt. Minden esetre az maradt agyatlan tank, a legjobb taktika vele ha nyomod a w-t és lövöd aki eléd kerül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák