Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elcan

    tag

    válasz Emu #138212 üzenetére

    Emu!

    Nem is az újra villanás a lényeg. A minap beküldtem egy replay-t és print screent a WG nek. T67-es csata volt, tier 5-ben. Csata elkezdődött. Beállok egy helyre, (periszkóp, álcaháló, full álcás legények), nem bokor volt, de most nem ez a lényeg. Egyszer csak kapok egy lövést, 6-ik érzék nem működik, mondom mi a fasz??? Lehet csak én nem láttam. Kis idő múlva kimegyek, várom, hogy a periszkóp működésbe lépjen, újra meglőnek. (Ellenfél T67-ese.) 6-ik érzék megint nem villant. Fos csata, addigra elhullottunk. Egyedül maradtam a két T67-ellen. Egyikük foglalt, oldalába rálövök arannyal, critical hit. No comment. Én már csak egy lövéses voltam.
    Visszanéztem a replay-t. 1x-2x-3x. Nem villan! Beküldtem a WG-nek, megjelölve az időpontokat is.
    Ez volt a válaszuk:

    Dear HansVonWitzland,

    Thank you for contacting the Wargaming.net Customer Support!

    Please excuse the long waiting time - we are currently experiencing a higher volume of requests.

    I'm sorry that you are having troubles with our game. The Sixth Sence perk works, it shows that you are spotted 3 seconds after you have been spotted, not in the moment when you are spotted. When you receive damage before this 3 seconds, there is no need to see the bulb because you already know that you are spotted.

    I wish you a wonderful day and much success on the battlefield!

    If you have any further questions, please don't hesitate to contact us.

    Kind regards,

    Michael Marks

    Mi ez a faszság? When you receive damage before this 3 seconds, there is no need to see the bulb because you already know that you are spotted.

    A 6-ik érzék minden esetben fölgyulladt, ez mindig is így volt! Eltaláltak és utána villant.

Új hozzászólás Aktív témák