Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuco Ramirez

    őstag

    válasz Motyi #113815 üzenetére

    Szerintem a Jack of All Trades és az Armorer a két leginkább alábecsült legénységi skill a WoT-ban. Nekem mindhárom heavym (T-10, IS-7, T110E5) legénységén van 3-4. skillként és nagyon sokat számít. Kilőtt löveggel és legénységi tagokkal is bőven használható marad a tank (az eü. csomagot elég a parancsnok feltámasztására elhasználni, a kisjavítót meg tartalékolni a lőszerrekeszre).

    A javítást vagy álcát a medekre témához pedig annyit, hogy a javítás kb. minden tankon nagyon hasznos (jó az artykon nem igazán, bár ott a BIA-n kívül amúgy se sok értelmes skill van), a camo viszont szerintem csak azokon a medeken, ahol alapból is jó az álca, valamint egy pontos ágyú is van a tankon. Kistieres medre szerintem felesleges az álca, olyan messziről ahonnan még számítana a camo (250-300 m) már szerencse kérdése eltalálni velük bármit, sokkal fontosabb a javítás. Annak se sokat ér, aki agresszív stílusban játszik vagy a közeli harcra alkalmasabb a tank (tipikusan az orosz medek vagy pl. az STB-1). A camo egyébként is sokszor csak addig "él", amíg el nem sütöd az ágyút, arról nem is beszélve hogy a pályák nem kis hányadán (Himmelsdorf és a többi városi map) a kis távolságok miatt nem nagyon lehet kihasználni a camo előnyt.

    WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Motyi #113815 üzenetére

    Gratulálok az optimizmusodhoz és a játékbeli teljesítményedhez is, de hidd el, hogy nem mindenkinek olyan egyszerű kihúzni azt a három skillt. Az akárhogy is számolod majdnem másfél milló XP (ha sima 100%-ról indulsz). Ha mondjuk 1000 az átlag XP-d a tankra (akkor már qrv@ jó vagy), akkor tartalékkal, meg 3x-os hétvégével is csak 4000 XPmegy csatánként a legényedre. Akkor mennyi is az 1470 ezer? Kb 360 csata?!? Tényleg nem olyan nagy dolog... :U Ha pedig nem egy tankban járatod őket, hanem viszed magaddal felfelé a fán, akkor meg azon buksz egyre többet, ha nem aranyért képzed át őket. Ráadásul 3x hétvégék nincsenek állandóan, a személyes tartalékok is elfogynak egyszer, a napi dupla meg nem valami sok...

    Bár én noob vagyok, de azért valamit jelez, ha elmondom, hogy nekem 1750 csatába került, hogy 4 skillre húzzam a legényeket a SU-100Y - ISU-152 párossal. A három skillhez kicsivel kevesebb, mint a fele XP kell, tehát mondhatjuk, hogy az kb. 850-900 csatából van meg egy magamfajtának. Egy jó játékosnak nyilván csak a fele, de azért már is túl van a "nem nagy dolog" kategórián... Szerintem.

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák