Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz zodo #100507 üzenetére

    Na azért sikerült némileg visszahoznom az első új fiókos napot. 46:23
    Tudom nem (csak) a győzelmi arány számít de kezdeti nehézségek után már ennek végeredménynek is örülők.
    Szokásos agyhalott bandától a saját csapattársat pusztítóig volt ma minden a Tier I-IV -s csaták során de még olyan is mikor egyedül találtam magam mert úgy és arra közlekedtem mintha KV-1 -el lennék amit mostanában a legtöbbet nyúztam.
    Közel kétezer csatát nézve (három fiók) a mai teljesítményre mondanám hogy reálisabb képet mutat mint az eddigi teljes statisztikám.
    Gyenge találati és pusztítási arány de néha becsúszik egy-egy jobb csata és akkor már nyugodtabban fekszem.

    Kifejlesztettem T-50 -et holnap a T-28, KV-1 páros van tervbe és ha minden jól megy akkor talán a hétvégi akcióban meg tudom venni a nehéz gépet ami eddig az egyetlen favoritom. :)

    Kérdés:

    Kaptam a prém III. szintű, közepes tankot. => Pz.Kpfw. S35 739 (f)
    Jól értem ha nem akarok aranyat költeni akkor max legénység húzására jó azt is csak ha közepes tank a cél?

    (#100509) Because

    Nem akarlak elkeseríteni de a KV-1 -el sem fenékig tejfel az élet. ;)
    Ugyan nálam már ki van fullra húzva ill. elit státuszú és a 85 mm F-30 -as ágyúval használom de a legénység még mindig az első képesség 95% -nál tart.

Új hozzászólás Aktív témák