Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz szallasi007 #87494 üzenetére

    Nem beszélek oroszul, de annak idején még tanultam és nem esek egyből kétségbe a cirill betűktől. Ami meg érdekel azt beteszem a google fordítóba. Egyébként ezt nem én derítettem föl, de ha valami ilyesmit keresek meg szoktam nézni orosz nyelven is.

    De akik ennyit sem értenek azok kedvéért beteszem a linket spotted_extended.zip

    (#87495) jano_77

    Nincs magyar verzió, ezt másoltam be, de mielőtt kipróbáltam elmentettem a jelenlegi modpackom. Utána bemásoltam ezt a mod-ot, majd mikor kipróbáltam meglepődve láttam az alábbi karaktereket.

    ,

    Erre visszamásoltam rá az előbb elmentett modpack-ot. A patton-os replay kép ez után készült. Sajnos csak most vettem észre, hogy a 13-75-ös japán nyelvi beállítottságú volt és ezért az anomália. Szóval könnyen elképzelhető hogy a már meglévő magyar karaktereket használja, mert a modban sem találtameltérő kódolást. De még csak replay-kel próbáltam, élesben nem teszteltem.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák