Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Remus389 #7606 üzenetére

    En is belepirkaltam a forumba, volt nekem is hozzaszolasom a dologhoz.
    Legalabb 7es szintig siman lehet magyar tank es pancelvadasz agat csinalni, sot johetne 2 nemet ag is bele - tank+pancelvadasz - , sot a vasarolt olasz, lengyel, aztan az elfoglalt cseh-szlovak, ruszki jarganyokbol, meg a nemetek altal atadott francia tankokbol is johetne 1 kulon ag, lasd a kinaiak esetet.
    A gond a 8as szinttol kezdodne, avagy folotte, ha mondjuk a Tas pancelvadasz 8as szintu lenne.
    Sot, egy elkepzelt - voltak ra elkepzelesek a szobeszed alapjan - Toldi alvazon Buzoganyveto/Szalasi roppentyu lehetne mondjuk 8as tuzer :Y :C (ha jol emlekszem, 200mm-es volt a raketa feje)

    UI : ami a japanokat illeti, nekik is voltak elkepzeleseik nehez tankokra, nagyon reg valami lengyel oldalon lattam egy rakas tervet ezzel kapcsolatosan (azota megszunt), amugy ha jol ertettem, azert nem gyartottak erosen pancelozott jarganyokat, mivel az oserdokben, meg a dimbes-dombos, hegyes videkeken nem tudtak volna hasznukat venni...

    UI2 : az olaszoknak is volt rengetek fajta tankjuk, beloluk is lehetne csinalni siman egy olasz agat, mondjuk az o tankjaik sem voltak valami fenyesek, de 7es szintig naluk is siman el lehetne jutni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák