Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz #43783936 #66603 üzenetére

    Az, hogy kellenek-e, nem kérdés, persze, hogy kellenek. Ami itt sokaknak fáj, az a számuk egy csatában, meg az "Isten szeme" célzás, amivel soha nem is rendelkeztek abban a korszakban, sőt még utána sem sokáig, teljesen történelmietlen és légből kapott. Amíg nem volt műholdas képük, addig így sosem lőhettek.
    Egyébként, ami érdekes: más típusra miért nincs panasz? A TD-kre néha van egy kevés, de azokat is inkább az artysták mondják a maguk védelmére, nem a "normális" :P játékosok a TD-k ellen. Amúgy is, a TD-k elleni panaszok többsége a spot rendszer hibáira vezethető vissza. Nincs: "csúnya heavy, sok a páncélja, sok a hp-ja, nehéz kilőni", "rohadt medek, fürgék és jó ágyúval szétszednek", "szemét lightok, felspotolnak 10 másodperc alatt és kinyírnak a társai". Csak az artyk ellen van kifogás, ennek csak van valami oka?
    Amúgy tényleg felesleges itt panaszkodni, ettől (sem) változik semmi, de amikor valaki elkezdi magyarázni, hogy most így jó, sosem tudom megállni, hogy ne szóljak bele :) Mindegy, az az én hülyeségem :DDD

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák