Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    Én most adtam el a G.W TigerP-t. Megvettem, freeXP-ből beletoltam a 21cm Mörsert majd 19 csatából 4-et nyertem meg vele. Majd visszaveszem egyszer....
    Egyetlen baj van az artyval. Vele az rng nem 25% hanem 90!
    1.Melyik térképre kerülsz. Manapság min.50%, hogy városi pályára tesz be ami behatárolja a lehetőségeket.
    2.Milyen gyors a csata. 5 perces csatában jó esetben lősz 4-et. (Nyilván magasabb szinten nem az FV304-re gondolok). Ha nyertek, ha vesztetek nem kapsz se XP-t se semmit.
    3.A lövésednek semmihez semmi köze. Full beszűkülve kirepül a térképről a lövés, ha meg egy eltűnő tankra 3mp-el a teljes beszűkülés előtt rádurrantok jön a kis sárga felirat a jobb oldalon.
    Alacsonyabb tierben tök jól elvoltam de ez a 8-as kikészít. Szinte soha nem kerülök 10-es csatába vele pedig ugye az lenne a jó és nincs az az Isten, hogy campeljen az ellenség!! 5 perces csata már hosszúnak mondható ha artyval vagyok.
    Utolsó csata Karelia támadás módban lövés nélkül haltam meg mert oldalt átjött egy Type59. :W
    Olyan szinten rá vagyok utalva a sok hülyére, hogy jelenleg ezt nem tudom elviselni. :( 19-ből 4...... :W

    ui. Tévedés joga fenntartva. Béna vagyok. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák