Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz dfsz34 #62152 üzenetére

    Valóban... arról nem a jó játékos tehet, hogy egyesek sportot űznek abból, hogy ki tud hamarabb a garázsba kerülni... :U

    Másrészt meg nem lehet máshogy érvényesülni... annyiszor próbáltam/próbálok még mindig... előre menni, stratégiai pontot elfoglalni, és tartani addig a 10-20-30 sec-ig amíg oda (kéne, hogy) érjen az erősítés... De az nem fog jönni.

    Spotolni még mindig felesleges, nem rég megjárattam a Type 62 - Afk Panther párost, 8-10 csatából lett vagy 7-8 bukó. Közben elől voltam, felderítettem és kivétel nélkül minden csatában volt, akár több olyan 10es tank is akitől többet sebeztem ( ez olyan ~900-1200 dmg átlag).
    Nem sok... de sokaknak nehéz ennyit kitolni 2k+ saját HP-val, 120+ kaliberrel, 400+ alphával spot mellett!

    El lehet dönteni, hogy a csapattársakat spotternek, húspáncélnak stb... használod, mert többre úgysem jó - tisztelet a kivételnek (ezt egyébként olyan nehéz belátni és alkalmazni... mindig bízna az ember, de totálisan értelmetlen) és így lehetsz a legnagyobb hatással a csata kimenetelére...
    Vagy bemész a darálóba és meghalsz segítség nélkül.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák