Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz SoulReaver #51376 üzenetére

    Valószínűleg kolesz acc de erről is volt már szó :D

    Felraktam az XVM-et lassan egy hónapja és azóta úgy tűnik kissé tudatosabban játszok.
    Kezdetben volt 500EFF és 220WN8, most 860EFF és 320WN8 de növekszik folyamatosan. Nyárra lehet meglesz a 2k csata. Ehhez képest a winrate 50%-ról 47% és csökken. Na ilyenkor mi van? :D

    Azt is írtam pár napja hogy a SU-85B-t úgy akarom eladni hogy 50% winrátája legyen meg majd az összes többi később meglévő tankomat is. 2hete, bármit teszek 8-12győzelem szükséges az 50%-hoz... xvm szerint 15-85% nyerési esélyek is játszanak, persze van amikor lehozzuk a 20%-os kört, és van amikor bukó a 80%-os is... Igaz van még mit tanulnom, de az érdekes hogy SOKKAL jobban odafigyelek az apróságokra, dupla annyi a sebzés és kill a kis 85B-vel és egyszerűen beállt 45% WR-re. Persze ha így marad kb, 1000csatánál meglehet az ~50% WR, ha a 10csata különbség megmarad, tehát 510vesztés 500nyerés... csak ez így vicces :D

    Át is képeztem tegnap a nagy 85-re a legénységet, ütik vágják 3kill egyből :D
    Addig is a 85B-n meg kiképzek még egy legénységet mire meglesz az 50% WR sztem :D

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák