Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Motyi #25258 üzenetére

    Szerintem mindenkinek van valamennyire jó és rosszabb szakasza a játékban. A különbség az átlagos és unicum játékosok között az, hogy az utóbbi jobban tudja befolyásolni egy csata eredményét. Ebből kifolyólag meg tudja fordítani az olyan csatákat is amit egy átlagos játékos nem tud. A kiosztott több ezer (5-6-7-+) sebzések sem olyan csatában jön össze amikor az egész csapatod teszi a dolgát különben nekik nem jutna annyi hiába tudják mikor kit kell lőni, mikor hova kell menni. Én is tisztelem Diegot, soha nem leszek olyan jó játékos mint ő és sajnálom, hogy elhagyta a fórumot és már videókat sem készít mert sokat tudtam volna tőle tanulni.
    Azt viszont ha pisztolyt tartanak a fejemhez sem fogom elhinni, hogy nincs valami a játékban. Nem tudom mással magyarázni azt, hogy vannak olyan napok amikor ha vért izzadok sem tudok 30-40%-nál jobb win rátát összehozni akármilyen nap-napszak-tankkal vagyok máskor pedig ha semmit sem csinálok is nyerünk, volt úgy az egész pályát körbe kellett rohannom pár sebzésért. A sorozatos mellélövések beszűkült célkereszt mellett és a lepattanók olyan tankról olyan helyzetben amikor simán át kellene mennie, vagy a kapáslövések amik hihetetlen módon találnak és sebeznek is olyan időben fordulnak elő amikor vesztő vagy nyerőszéria van.

Új hozzászólás Aktív témák