Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Raysen623 #235910 üzenetére

    Megneztem a statodat, ha nem haragszol par eszrevetel.

    Meg nincs tul sok csatad, szerintem ne eroltesd a tier X-et, inkabb gyujts tapasztalatot alacsonyabb tier-ben. IS-3, T29, SU122-44 ezekkel kiemelkedoen jol jatszol a tobbi tankodhoz kepest, ezekkel tolnam a helyedben.

    IS-3-nal mondjuk nem ertem a csatankenti 0.79 spottolt ellenfelet, elsok kozott kene a heavy duhongobe erned, viszont nem gondolom hogy kempulsz vele hatul mert a loveseid 80%-a talal, ez meg azert nem egy pontos tank.

    Probalj arra torekedni hogy legalabb a sajat HP-dat lesebezd, egeszen addig amig arra nem vagy kepes addig csak hatranyara vagy a csapatodnak.

    Maradj tier 6-8-ban, tuzz ki realis celokat magad ele. Peldaul rateszed a 2. gm-et a kedvenc tankjaidra. Vagy elered veluk az x atlagsebzest es y gyozelmi aranyt.

    Vagy csak siman, amig nem vagy ra kepes hogy lesebezd a HP-d addig ne menj tovabb azon az agon.

    Ha fejlodsz akkor jonni fog kesobb magasabb tierekben is a sebzes--->gyozelmek--->sikerelmeny.

    Meg csak annyi, hogy tier X-ben sok a try hard jatekos, full gold spammel, lila felszerelesekkel, kifullozott legenyseggel, ott te a 11k csataddal nehezebben fogsz boldogulni.

Új hozzászólás Aktív témák