Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #219973 üzenetére

    Gratulálok, szép teljesítmény. F2P játékosnak csak a gold, bond és a prémium napok miatt éri meg. A creditet, amit kap közben, simán fel is használja, hacsak nem valami szuperunikum. És te már sokkal inkább tartozol abba a kasztba. Plusz itt azért nincs az, mint randomban, hogy az ember mészárolja a 8-asokat, ha kegyes az mm. Az átlagos játékos, aki nem tudja egyedül lehozni a csatákat, sajnos rászorul a csapatra, ami már régen rossz. És valahogy érzésre sokkal több a nagyon egyoldalú csata. Két szélsőséges csata Progettoval: 680dmg, 800 körüli assisst, győztes csata, kaptam chevront (fogalmam sincs miért), aztán 2800 dmg vesztes csata nuku chevron. Márpedig a másodikban sokkal többet hozzátettem egy esetleges győzelemhez. Amilyen jól ment a div3-ban, annyira vacakul megy most a div2-ben. Szarul játszok, ezt elismerem, de néha olyan hajmeresztő dolgokat művel az rng, hogy legszívesebben a billentyűzetet beleállítanám a monitorba. TVP-vel a négy lövésből egy ghost shell, egy mellé, egy 0sebzéses critical és egy sebző lövés, meg hasonlók. Mindegy, azért próbálkozok, bár div2 rank8-nál feljebb korábban se jutottam, addig meg már sok extrát úgyse ad. Az a szerencse, hogy lehet battle pass pontokat gyűjteni. Így legalább a tízesekre is megy, randomban úgyse játszanék velük.

Új hozzászólás Aktív témák