Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Üdv.
    A boroskóla tulajokhoz lenne pár kérdésem.
    Nekem is megvan, ládából ugye, de eddig nem próbáltam még, bár jónéhány videót megnéztem vele kapcsolatban.

    Jónéhányszor találkoztam vele ellenfélként és hát nem volt valami kellemes. :D.
    Tegnap mentem vele két teszt karikát. Ezzel kapcsolatban a kérdéseim:
    Ki mit pakol rá?
    Ha célzásgyorsítót rakok rá, akkor:
    -Számít valamit az amúgy is tetű lassú célzáson? Azaz valóban oda lő, vagy ezután is szórni fog, mert eléggé szór szerintem, bár a 2 game ezt nem biztos, hogy visszaadja.
    -Anélkül is pontos kapáslövéseknél, vagyis tök mindegy hogy teszek e rá, ha úgysem várom meg, míg beszűkül? A két game alatt nem volt alkalmam kapáslövésekre.

    Ahogy néztem, sokan így hasznlják:
    -Stabi/venti/turbo vagy célzásgyorsító, venti, stabi, vagy célz. gy./venti/periszkóp.

    Az eddigi kevés tapasztalataim szerint spotternek kiváló, azaz mi van, ha úgy pakolom össze, hogy venti/álca/periszkóp és néha, ha lövéspoziba kerülök, akkor úgy is mindegy, hogy mennyi a célzási idő, ha van időm lőni?
    Mert ha spotternek alkalmazom, akkor szerintem az álca kellene rá, mert alapból nem annyira jó a camója. A turbónak nem tudom, mennyi értelme van, mert alapból is elég brutálisan megy.
    Köszönöm a válaszokat.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák