Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz 3 #207933 üzenetére

    Szokásos wg-s ostobaság, hogy mindenáron ragaszkodjunk a győzelem alapú xp osztáshoz. A hatos szinten az a küldetés, hogy legyél 850xp felett. Na, ez vesztes csatában gyakorlatilag elképzelhetetlen, és a győztes csatában is inkább csak akkor, ha nagyon jó kört nyomsz. 11 ilyen köröm volt, és a 28k xp előbb jött össze. De a következő is megint olyan, hogy legyen neked a legtöbb xp-d mindkét csapatból. Ez értelem szerűen megint csak a győztes csatát jelenti. Pedig nagyon egyszerű lenne olyan feltételeket megadni, hogy győztes csapatnál 850xp, vesztesnél meg mondjuk 400-450. Tegnap is volt olyan, hogy 300 feletti xp-t kaptam 3k sebzésre meg talán 1-2 killre, miközben a győztes csapat IS4-e 580-at kapott nulla sebzésre. Jó, most a maratonnál megszívta, mert utolsó lett, de szerintem a játékosok nagy részének ez a lengyel médium tank úgyis elérhetetlen ingyen. A High Caliber kitüntetés arányát is megnézném. Ahhoz azért ostoba saját csapat is kell. Tegnap egy pont összejött a batchattel, de az öt az rohadt sok. Bár azt nem tudom, hogy vesztes csatánál is adja-e.

Új hozzászólás Aktív témák