Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #190432 üzenetére

    Játszottál a teszt szerveren? Ott előjött ez a hiba? Ha előjött küldtél róla jelentést a wg-nek az ennek szánt hivatalos fórumon? Mert ha erre mind igen a válaszod akkor érteném a problémázást. De gyanítom nem és valószínűleg más sem, mert ha ott előjött volna ez a hiba akkor nem adták volna ki a nagy patch-et. Egy ilyen komplex program esetében lehetetlen hibátlanul megcsinálni valamit többszöri tesztelés ellenére is. Mindig lesznek ilyen-olyan kis váratlan bugok, ez természetes része a fejlesztésnek mint ahogy az is hogy ezeket javítják amint tudják.

    Én nem kötekedek csak leírtam amit gondolok, vagyis hogy túlreagáljátok a mikropöcsöket. Te vagy az aki olyan dolgokat ad a számba amit nem is írtam és megpróbál engem beállítani az ördög ügyvédjének. Úgy csinálsz mint ha én nem szoktam volna szidni a wg-t pedig ha visszaolvasod a hsz-aim tudod, hogy szoktam. A trehány programozáson, az évek óta rosszul működő ingame cseten, a rosszul leképzett hd tereptárgyakon (láthatatlan akadályok), szellemlövedékeken és is problémázom. Csak azt nem értem ennek mi köze a mai mikropöcshöz.

Új hozzászólás Aktív témák