Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz gy-daniel #179353 üzenetére

    Az utóbbi években amikor én aktív voltam itt a fórumon te ritkán írtál ide. A játékos neved pedig eddig nem tudtam. Ezért nem kapcsolta még össze az agyam hogy ki vagy itt a fórumon.

    Idei kedvenc frontline pillanatom az amikor a kerítés mögött ketten behúztuk a cap-et az E szektorban. Minimum 4 tankot lőttek ki a cap-ről tőlünk miközben minket fel sem spotoltak a fal miatt. Ráadásul miután behúztuk a többi tank csőlátásban ment a defenderünkre és engem le se tojtak. Több mint 2000-et sebeztem a fenekükbe amíg a defenderrel szórakoztak és full hp-n menekültem el. :DDD

    (#179359) @frame>24:
    Kérdőíveket random küldik. Azoknak akik rendszeres kitöltik őket gondolom gyakrabban. Én évente 2-3x kapok mindig más témában. Volt hogy a grafikáról kérdezgettek, volt hogy az mm-ről, volt hogy az anyagiakról.

    (#179366) @jano_77:
    A 10. novemberi csak akkor ad 6 pontot ha az a 10. szint amit elértél. A szint eléréséért kapod a pontot, nem pedig azért, hogy melyik hónapban éred el.
    Extrém esetben akár ki lehet hagyni az első 9 hónapot és a 10. hónapban megcsinálni a 10x a 30-at. ;]

Új hozzászólás Aktív témák